Roberto Matta litografi

225909

MATTA, Roberto (Chile,1911-2002): Komposition, signerad Matta, 95/100, litografi, 84x64 cm

Rispor

Fack 12

Roberto Matta litografi

Budhistorik (18 bud)
1112249
2 400
1112043
1106455
1106455
1 900
1112042
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.