Ikon Ryssland

225908

IKON, Ryssland, 1800-talets slut, ca 22x17x5 cm

Smärre slitage, senare bemålad/renoverad

Konst, Måleri, Diverse

Monter 21

Ikon Ryssland

Budhistorik (12 bud)
1112376
1 700
1112305
1 600
1111589
1111574
1 400
1111292
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.