Wifredo Lam litografi

225904

LAM, Wifredo (Chile, 1902-1982): Komposition, signerad och numrerad, 15/60, färglitografi, 33x49 cm

Fack 15

Wifredo Lam litografi

Budhistorik (3 bud)

1108382
1104658
450
1104196

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.