Alfred Bergström oljemålning

225894

BERGSTRÖM, Alfred (1869-1930): Höhassior, signerad Afr. Bergström 1908, olja på duk, 50x59 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Alfred Bergström oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1106418
3 200
1112114
1106418
2 800
1112111
2 600
1106418
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.