Hillebard

225883

HILLEBARD, sannolikt 1800-tal, stukatspets med liten yxa och hake, järnskodd stång, total längd 205 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Rum 14

Hillebard

Budhistorik (28 bud)
1111429
1111433
1111429
1111431
1 900
1111429
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.