Isfahan semianik

225880

ORIENTMATTA, Isfahan, semiantik, ca 210x139 cm

Slitage, skador, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 6

Isfahan semianik

Budhistorik (13 bud)
1114130
1112687
1112665
2 600
1112253
1112226
1 700

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.