Golvlampa i mässing

225876

GOLVLAMPA, mässing, art decostil, höjd ca 172 cm

Skador, bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampa i mässing

Budhistorik (9 bud)
1112199
1110838
1102868
950
1102868
750
1110832
700

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.