Puderdosor cigarrskrin lornjett

225875

PUDERDOSOR, 2 st, art deco, diameter 9 cm, LORNJETT, 1900-talets första hälft, sterlingsilver med markasiter, CIGARRSKRIN med skjutlock, vitmetall, inredning i cederträ, höjd 8, 15x9 cm

Lornjett med mindre spricka i det svarta reliefdekoren, ytskador

Fashion, Guld/Smycken, Diverse

Monter 21

Budhistorik (5 bud)
1112480
450
1112410
1109134
1111315
1109134

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.