Karmstolar gustaviansk stil

225872

KARMSTOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålade, stoppade sitsar i armlän samt ryggstöd, dekor i form av fleuroner samt kannelerade ben

Slitage, skada i klädsel, färgbortfall

Rum 8

Karmstolar gustaviansk stil

Budhistorik (20 bud)
1112387
4 200
1110992
1112382
3 800
1110992
3 600
1112378
3 400

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.