Gunnar Brusewitz blandteknik

225871

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Sträckande sjöfåglar, signerad och daterad G Brusewitz 7-12-77, akvarell ocg blyerts, 35x50 cm
PROVENIENS: Harveys Hantverkargatan 31, Stockholm

Konst, Måleri

Rum 3

Gunnar Brusewitz blandteknik
Budhistorik (23 bud)
1112363
6 800
1112369
6 600
1112363
6 200
1112368
6 000
1112363
5 800

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.