Kurt Lindon oljemålning

225869

LINDON, Kurt (född 1910): "Nyboda backe 1940", signerad Kurt Lindon, olja på duk uppfordrad på pannå, 67x74 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 8

Kurt Lindon oljemålning

Budhistorik (41 bud)
1112894
9 600
1112939
9 400
1112894
9 200
1112926
9 000
1112894
8 800

Slutpris SEK:
9 600
916 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.