Ulf Hårdner oljemålning

225868

HÅRDNER, Ulf Göran (samtida): "Uppankrad", signerad U Hårdner, olja på duk, 65x54cm

Smärre ytskada

Konst, Måleri

Fack 18

Ulf Hårdner oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1112125
1111961
1111787
1111787
900
1111765
850

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.