Byrå 1940-tal

225848

BYRÅ, 1940-tal, gustaviansk stil, alm, höjd 72, 98x47 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Rum 10

Byrå 1940-tal

Budhistorik (22 bud)
1112581
1112584
1112581
1 900
1112577
1 800
1112577
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.