Pelarbord 1800-tal

225842

PELARBORD, 1800-tal, svartmålat, bronserad dekor, höjd 73, 64x43 cm

Smärre färgbortfall, ytskador

Rum 6

Pelarbord 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1112751
750
1112548
700
1111822
650
1112546
650
1111822
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.