Satsbord med kakelplattor

225840

SATSBORD, 3 delat, 1900-tal, med kakelplattor, signerat Edmund, benen med avslut i mässing, höjd 55, 50x35 cm

Bruksslitage

Rum 6

Satsbord med kakelplattor

Budhistorik (5 bud)
1112517
550
1112924
500
1112517
450
1112921
1112517

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.