Modellstudier ramade

225836

MALMGREN, Ulf (1937-2012): (5) "Det var så här det började", modellstudier Uppsala tidigt 1980-tal, signerade och daterade Ulf Malmgren, teckningar, rammått 36x46 resp 46x36 cm

Fack 11

Modellstudier ramade

Budhistorik (1 bud)

1106234
2014-01-19 23:14:35

2014-01-23 kl 13:40
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.