Karmstolar rokokostil

225827

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, valnöt, rokokostil, märkta F.G.F

Slitage

Rum 10

Karmstolar rokokostil

Budhistorik (3 bud)

1110507
500
1110505
1104587

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.