Einar Jolin skisser

225817

JOLIN, Einar (1890-1976): (3) Mona Lisa, Landskap med släde, Herre med monokel, 1 signerad och daterad 20/12. 03, blyerts samt tusch, 62x46, 38x57, 16x14 cm; oramade
PROVENIENS: Konstnären Einar Jolin

Revor

Konst, Måleri

Rum 8

Einar Jolin skisser

Budhistorik (9 bud)
1112139
650
1111817
600
1108527
550
1103997
500
1108526
500

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.