Karl Axel Pehrson oljemålning

225813

PEHRSON, Karl-Axel (1921-2006): Trådsvävare, olja på duk, signerad K.A. Pehrson, 60x72 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Karl Axel Pehrson oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1112568
1112566
2 800
1112507
2 400
1112499
1112419
1 600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.