Einar Jolin teckning

225811

JOLIN, Einar (1890-1976): "Till mitt kära lilla brodershjärta", signerad och daterad Einar Jolin nov 1917, blyerts, 21x13,5 cm; oramad
PROVENIENS: Konstnären Einar Jolin

Fläckar

Konst, Måleri

Monter 21

Einar Jolin teckning

Budhistorik (9 bud)
1112207
950
1112203
900
1112206
850
1112203
700
1112202
650

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.