Ludvig Messmann gouache

225805

MESSMANN, Ludvig (1826-1893): Stuga i snölandskap, gouache med täckvitt, signerad och daterad 1886, 22x36 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Ludvig Messmann gouache

Budhistorik (14 bud)
1112956
900
1112945
850
1112940
1112944
1112940
750

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.