Vindflöjel

225802

VINDFLÖJEL, 1900-tal, bemålat trä, i form av stins, höjd 77 cm

Färgbortfall, slitage

Diverse

Monter 21

Vindflöjel

Budhistorik (3 bud)

1104389
1102825
1102779

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.