Nils Kölare färgserigrafi

225801

KÖLARE, Nils (född 1930-2007) (3): Komposition, signerad och daterad, färgserigrafi, 60x45, 79x63, 79x59 cm

En med dedikation, nålstick, hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 8

Nils Kölare färgserigrafi

Budhistorik (7 bud)
1111761
600
1107066
550
1102637
500
1103590
450
1102637

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.