Fåtölj

225799

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, sannolikt Danmark, svart skinnklädsel

Slitage

Rum 8

Fåtölj

Budhistorik (10 bud)
1112399
1111823
1 400
1112398
1 400
1111823
1109412

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.