Louis Cane gouache/collage

225798

CANE, Louis (Frankrike, född 1943): Utan titel, signerad och daterad a tergo Louis Cane 1973, gouache/collage på papper, 75x75 cm

Skador, märken, fläckar

Konst, Måleri

Rum 5

Louis Cane gouache/collage

Budhistorik (4 bud)

1114802
1 800
1114593
1106039
1105289

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.