Kommod i mahogny

225791

KOMMOD, 1800-tal, mahogny, senare invändigt med grön filt, höjd 81, 75x43 cm,
nyckel finns

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Kommod i mahogny

Budhistorik (2 bud)

1112579
1102595

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.