Johan Ericson oljemålning

225790

ERICSON, Johan (1849-1925): Landskap med lador, monogramsignerad, olja på pannå, 17x34 cm

Vänstra hörnet med skada

Konst, Måleri

Monter 20

Johan Ericson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1112682
1 300
1112553
1112101
1109243
1103238
650

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.