Anna Gardell Ericson akvrell

225789

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): "Korpklint söder om Visby", signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 17x35 cm

Konst, Måleri

Monter 21

Anna Gardell Ericson akvrell

Budhistorik (12 bud)
1112054
6 000
1112051
5 800
1112053
5 600
1112051
5 400
1112050
5 200

Slutpris SEK:
6 000
617 EUR, 703 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.