Hugo Öfverström olja på pannå

225788

ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Hamnmotiv, signerad H. Öfverström, olja på pannå, 30x36 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Hugo Öfverström olja på pannå

Budhistorik (26 bud)
1112076
1 800
1112073
1 700
1112071
1 600
1112036
1112069

Slutpris SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.