Oljemålning slädparti

225786

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Släde med oxar, otydligt signerad Kl. An.och daterad 64, olja på duk, 34x26 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Oljemålning slädparti

Budhistorik (23 bud)
1112619
4 200
1112511
1112618
1112511
3 400
1112395
3 200

Slutpris SEK:
4 200
432 EUR, 492 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.