Eva Janke-Björk akvarell

225785

JANCKE-BJÖRK, Eva (1882-1981): Blomstilleben, monogramsignerad och daterad 41, akvarell, 32x23 cm

Konst, Måleri

Monter 20

Eva Janke-Björk akvarell

Budhistorik (18 bud)
1112408
1 300
1111879
1111595
1106064
1111594

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.