Anna Gardell Ericson akvarell

225781

GARDELL ERICSON, Anna (1853-1939): "Näckrosdammen...", signerad Anna Gardell Ericson, akvarell, 52x72 cm
Utställd/etikett: The Art Institute of Chicago, The 4 th International Exhibition of water color paintings 1924

Konst, Måleri

Rum 8

Anna Gardell Ericson akvarell

Budhistorik (23 bud)
1112271
11 500
1112284
11 000
1112271
10 500
1112283
10 000
1112271
9 600

Slutpris SEK:
11 500
1 182 EUR, 1 347 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.