Stolar i senempire

225779

STOLAR, 6 st., senempire, fanérade i bonad björk, dekor med mässingsplåt

Slitage, smärre fanérskador, klädsel med fläckar

Rum 6

Stolar i senempire

Budhistorik (31 bud)
1112634
4 400
1112615
4 200
1112632
1112615
3 600
1110511
3 400

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.