Roberto Matta etsning

225773

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): ur Hom'mere (1974), signerad och numrerad 16/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 49x37,5 cm

Rum 5

Roberto Matta etsning
Budhistorik (9 bud)
1107484
2 600
1112825
2 400
1107484
1106582
1105139
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.