Roberto Matta etsning

225771

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): ur Hom'mere (1974), signerad och numrerad 16/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 49x37,5 cm

Rum 5

Roberto Matta etsning
Budhistorik (10 bud)
1105134
1112673
2 800
1105134
1106581
1105134
1 900

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.