Roberto Matta etsning

225770

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): ur Hom'mere (1974), signerad och numrerad 16/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 49x37,5 cm

Rum 5

Roberto Matta etsning
Budhistorik (13 bud)
1105143
3 200
1112744
1105143
2 800
1109391
2 600
1105143
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.