Roberto Matta etsning

225769

MATTA, Roberto Sebastien (Chile, 1911-2002): ur Hom'mere (1974), signerad och numrerad 16/100, färgetsning tryckt på japanpapper, 49x37,5 cm

Fack 12

Roberto Matta etsning
Budhistorik (15 bud)
1105125
1109329
1105125
2 800
1109328
2 600
1105125
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.