Wilfredo Lam litografi

225766

LAM, Wifredo (1902-1982): ur Pleni Luna, signerad och daterad 162/262,
färglitografi, 1974, färglitografi, 65x50 cm;
Editerade av A.H. Grafik, Stockholm

Ändringar/tillägg
Colour lithograph, 1974, signed and numbered

Fack 12

Wilfredo Lam litografi

Budhistorik (5 bud)
1108273
1108272
650
1102952
600
1102944
550
1102794
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.