Kakelplattor

225753

KAKELPLATTOR, 3+4 st, sannolikt 1700-tal, ca 13,5x13,5

Skador

Diverse

Monter 5

Kakelplattor

Budhistorik (17 bud)
1120922
1118866
1118866
950
1114245
900
1113472
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.