Anders Zorn etsning

225747

ZORN, Anders (1860-1920): Självporträtt (1904), signerad Zorn, etsning, 1904, 17,5x12,5 cm.

LITTERATUR: Asplund 180, Hjert & Hjert 119

Ej examinerad ur ram

Monter 11

Anders Zorn etsning

Budhistorik (15 bud)
1109574
7 000
1109521
6 000
1109508
5 000
1109471
4 200
1109468
3 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.