Carl Larsson etsning

225746

LARSSON, Carl (1853-1919): Gunlög, etsning, signerad CL, 15x12 cm

Monter 11

Carl Larsson etsning

Budhistorik (12 bud)
1108904
1 700
1105590
1 600
1105590
1103327
1103327
900

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.