Bord 1800-talets andra hälft

225732

BORD, med låda, 1800-talets andra hälft, bemålat, låda i sargen, höjd 71, 86x64 cm

Låda och skiva med skador, benställning med slitage

Rum 10

Bord 1800-talets andra hälft

Budhistorik (12 bud)
1108935
850
1108934
1108933
750
1108932
700
1108931
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.