Vedlår/kommod 1800-talets andra hälft

225730

VEDLÅR/KOMMOD, 1800-talets andra hälft, bemålad, höjd 70, 95x38 cm

Bruksslitage, listdelar saknas

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

1109820
1108943
1103438

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.