Fåtölj nyrokoko

225724

FÅTÖLJ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skulpterad dekor, klädsel i rosa plysch

Smärre fläckar, slitage

Rum 14

Fåtölj nyrokoko

Budhistorik (18 bud)
1109562
1 300
1109570
1 300
1109562
1109560
1109558

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.