Vikskärm Mona Lisa

225722

VIKSKÄRM, höjd 180 cm, bredd 120 cm (40x3 cm), med bilder på Leonardo da Vincis "Mona Lisa" och Caravaggios "Amor vincit omnia"

Slitage, mindre bildlagning

Ändringar/tillägg
mindre bildlagning

Diverse, Möbler

Rum 7

Vikskärm Mona Lisa

Budhistorik (39 bud)
1109465
4 600
1109488
4 400
1109465
4 200
1109482
1109465
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.