Byrå 1800-talets första hälft

225721

BYRÅ, 1800-talets första hälft, bemålad, beslag i mässing, höjd 83, 114x47 cm

Senare beslag, spricka i sidan, bruksslitage

Rum 4

Byrå 1800-talets första hälft

Budhistorik (12 bud)
1109299
2 400
1108767
1106778
1108765
1106778
1 900

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.