Figurin sterlingsilver Kina

225709

FIGURIN, förgyllt sterlingsilver, föreställande en hjort, monterad på grön stenplatta, Súhai, begränsad upplaga, nr 118/560, Kina, 1960-tal, höjd 17 cm, originaletui

Silver

Monter 23

Figurin sterlingsilver Kina

Budhistorik (13 bud)
1114223
3 400
1112965
3 200
1112919
1112964
1112919
2 800

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.