Figurin sterlingsilver Kina

225707

FIGURIN, förgyllt sterlingsilver och emalj, föreställande en Shanghai gull på en klippa av sten, SúHai, Kina, 1960-tal, begränsad upplaga, nr 0112/1200, höjd 8,5 cm, originaletui

Silver

Monter 23

Figurin sterlingsilver Kina

Budhistorik (6 bud)
1112916
2 400
1112911
1111186
1111172
1111171

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.