Rolling pin

225676

ROLLING PIN, England omkring 1800-talets mitt, blått glas, längd 42 cm

Slitage

Nautica/Technica

Monter 5

Rolling pin

Budhistorik (8 bud)
1120316
600
1118369
550
1118074
500
1118366
500
1118074
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.