Louis Moe etsningar

225663

MOE, Louis (Norge 1857-1945) (2): "Eve, la mort et les races passées", opus 84 1920 respektive Op. 119 1930, signerade Louis Moe, etsningar, 28x35 respektive 31,5x41 cm

Fack 14

Louis Moe etsningar

Budhistorik (4 bud)

1109137
1109006
500
1108018
1100528

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.